Paskelbta - 2016-03-04  –

Gerbiami pacientai,

Būkite pilietiški, gerbkite gydytojų darbo laiką ir kitų pacientų poreikius laiku gauti medicinos paslaugas. Nuo 2016 metų sausio 1 dienos įsigaliojo Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisa, kuri įpareigoja pacientus pranešti, jei šie pas medikus negalės atvykti užregistruotu laiku.

Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatyme numatyta, kad „pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki paslaugos gavimo laiko pradžios.“

Jei negalite atvykti jums paskirtu laiku, labai prašytume prieš 24 val. informuoti mūsų polikliniką šiais registratūros telefonais : 8 -37 401487; 8 -37 401495; 8 -37 401497. Savo vizitą galite atšaukti internetu (jei registravotės sistemoje „Sergu.lt“ arba informuoti elektroniniu paštu: info@kalnieciupoliklinika.lt

Esant galimybei jums bus paskirtas kitas patogus artimiausias vizito laikas. Informaciją apie esamus laisvus vizitų laikus jūs visada galite rasti internete adresu www.sergu.lt ar www.kalnieciupoliklinika.lt.

Taip pat paskambinę anksčiau nurodytais registratūros telefonais.

Kalniečių poliklinikos administracija

• Vyriausiausioji administratorė slaugai ir organizaciniam darbui Inga Juodagalvienė El. paštas
    ( tel: 8-37-401474)