Jubiliejinius VšĮ  Kauno Kalniečių poliklinikos 30- mečio  metus vainikavo prasminga ir įspūdinga  kolektyvo sukakties minėjimo šventė. Graži tradicija pagerbti savo darbuotojus už jų stropumą ir profesinius pasiekimus šioje įtaigoje gyvuoja nuo įsikūrimo dienų. Tai  dovana kolektyvui, kuris yra labai pasišventęs poliklinikai, jo medikams, dėjusiems  visas pastangas, kad jų darbai būtų prasmingi ir pacientai jautųsi  laimingi ir sveiki. Kalniečių poliklinikos kolektyvą ir jaunatvišką  veiklos sukaktį pagerbė Kauno miesto  savivaldybės  meras Andrius Kupčinskas ir gausus būrys aukštų svečių iš   Lietuvos Respublikos Seimo,  LR Sveikatos apsaugos ministerijos, iš Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos bei Gydytojų sąjungos,  dalyvavo 16 miesto ir kaimyninių rajonų sveikatos priežiūros įstaigų vadovai, miesto savivaldybės administracijos, bendruomenių ir spaudos  atstovai bei buvę šiai įstaigai nusipelnę darbuotojai.

Kauno savivaldybės meras Andrius Kupčinskas dėkojo Kalniečių poliklinikos  medikų  kolektyvui ir jo vadovei direktorei Virginijai Gailienei už tai, kad ši sveikatos priežiūros įstaiga visuomet  buvo  svarbi miestui, ėjo koja kojon su nelengvais laikmečio reikalavimais, įveikė sveikatos reformos iššūkius,  išliko pažangos, inovacijų ir medikų profesionalumo ir kokybės  lydere. ,,Mes žinome, kad pacientas čia visuomet laukiamas, kad  visuomet čia gali gauti kvalifikuotą reikiamą  pagalbą.  Kiekvieno jūsų indėlis vertas Gerumo kristalo  nominacijos,- kalbėjo meras apdovanodamas 9  šios įstaigos darbuotojus, labiausiai nusipelniusius  Kauno miesto savivaldos įtvirtinime, už pilietinių iniciatyvų įgyvendinimą bei miesto įvaizdžio stiprinimą, Miesto burmistro Jono Vileišio pasidabruotais ir žalvariniais medaliais ir   6 darbuotojams už gerą darbą  įteikdamas  padėkas.

LR Seimo narys profesorius Arimantas Dumčius už aukštus vadovaujamo  kolektyvo  darbo rezultatus ir prasmingą veiklą  Poliklinikos  30- mečio  proga  direktorei Virginijai Gailienei įteikė LR Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės ir Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkės Dangutės Mikutienės Padėkas. Taip pat buvo pareikštos asmeninės LR Seimo narių profesorės  Vidos Marijos Čigriejienės, Orintos Leiputės , Kazimiero Kuzminsko  ir profesoriaus  Arimanto  Dumčiaus  padėkos  poliklinikos vadovei Virginijai Gailienei  ir kitiems  trims darbuotojams.      Kauno Kalniečių  poliklinikos direktorė Virginija Gailienė, Nacionalinės sveikatos tarybos ir Kauno savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos narė, pačius gražiausius savo 30 metų atidavė pacientams ir mūsų darbovietei. Čia ji nuo pirmųjų įkūrimo dienų: 1984 metais, atdarius naują  Kalniečių polikliniką, iš III klinikinės ligoninės buvo  perkelta dirbti apylinkės gydytoja terapeute. Nuo 1995 metų  kovo 1 dienos  paskirta  vyriausiojo gydytojo pavaduotoja medicinai, o nuo 2003 metų lapkričio 14 dienos tapo Viešosios įstaigos Kauno Kalniečių poliklinikos  direktore - vyriausiąja gydytoja. 2014 m. lapkričio  laimėjusi viešą konkursą ir turėdama didžiulį kolektyvo palaikymą, Virginija Gailienė  paskirta direktore antrajai kadencijai.

LR Sveikatos apsaugos ministrės patarėja Janina Kumpienė, sveikindama visus jubiliejaus proga  ir   dėkodama 5  labiausiai nusipelniusiems darbuotojams už ilgametį ir prasmingą darbą įteikė padėkas. Ministrės patarėja pasidžiaugė, kad ministeriją pasiekia teigiami  pacientų atsiliepimai, jog čia jie gauna operatyvias, prieinamas ir kokybiškas  medicinos paslaugas. Ministrės patarėja padėkojo  visiems medikams, pakviesdama   ir  palinkėdama  saugoti baltasniegį mediko drabužį -  orumo, vilties ir pasitikėjimo simbolį.

Poliklinikos direktorė Virginija Gailienė   padėkojo už nuoširdumą, kantrybę ir sąžiningai atliekamą darbą  ir įteikė padėkas 80 darbuotojų, išdirbusių  čia 30 metų nuo pirmos atidarymo dienos ir kitiems 16 kolektyvo narių .

Jubiliejaus  proga apie Kalniečių poliklinikos veiklos 30- mečio pasiekimus   buvo sukurtas filmas, o svarbiausieji  istorijos veiklos štrichai buvo užrašyti istorinėje apžvalgoje  leidinyje   „ Kalniečių poliklinikai  30 „. Taip pat poliklinikos sodelyje, kaip vienybės, stiprybės ir sveikatos simbolis pasodintas jubiliejaus ąžuolas.

Lietuvos Nacionalinio  operos ir baleto teatro solistai Edmundas Seilius ir Kristina Zmailatė šventės dalyvius sveikino pačiomis gražiausiomis dainų melodijomis, o saksofonistas Marius  Perminas  pagrojo savo šventiškiausius kūrinius.

Šventės dalyviai, vadovaujami ilgamečio gydytojo chirurgo, talentingo dailininko Gintauto Laurinavičiaus, nutapė kolektyvinį  Poliklinikos simbolinį  ateities Vizijos paveikslą ir  šventės pabaigoje suraikė didžiulį tortą.

kp 30

Parsisiųsti poliklinikos istoriją