Įsibėgėja tradiciniai ,,2014 metų kaunietės“ rinkimai. Laikraštis ,,Kauno diena“ paskelbė pretendenčių į šį titulą 30-tuką. Į jį pateko 20 moterų ir merginų, sulaukusių daugiausia skaitytojų palaikymo. Dešimt pretendenčių  atrinkta redakcijos nuožiūra. Labai džiaugiamės, kad mūsų poliklinikos direktorė Virginija Gailienė ir gydytoja pediatrė Virginija Lukšienė  taip pat yra  šių pretendenčių sąraše. Į kitą etapą pateks 10 kauniečių, surinkusių daugiausia balsų. Palaikykime mūsų poliklinikos pretendentes į šį titulą : pabalsuokime patys, paraginkime savo pažįstamus pabalsuoti internetu už  mūsų direktorę Virginiją Gailienę ir gydytoją Virginiją Lukšienę Metų kaunietės rinkimuose. Balsuoti už   Metų kaunietę galima internetiniame portale http://kauno.diena.lt/metu-kauniete/visos-kandidates/   iki vasario 2 dienos 12 val.

• Direktoriaus sekretorius
    ( tel: 8 37 - 311681)